Haber

Ayça Ayçin Turan’ın O Ses Yılbaşı Özel Teklifini Murat Boz Nedeniyle Reddettiği İddia Edildi!

Ünlü oyuncu Ayça Ayçin Turan hem özel hayatı hem de mesleği ile adından sıkça söz ettiren isimlerden biri. Oyuncunun bir dönem Murat Boz ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Heyet koltuğunda müzisyenin oturması nedeniyle O Ses Yılbaşı Özel programına katılmayacağı söylendi.

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/magazi…

Ekranların sevilen oyuncusu Ayça Ayşin Turan son zamanların en beğenilen oyuncuları arasında yer alıyor.

Yaptığı dizilerle sık sık gündeme gelen Turan’ın bir süredir ünlü şarkıcı Murat Boz’la aşk yaşadığı iddia edildi.

Güzel oyuncu geçtiğimiz aylarda bu iddiaları yanıtsız bırakmış ve Murat Boz “Benim bir ilişkim yok. Söyleyeceklerim bu kadar” demişti. Açıklığa kavuşturdu.

O Ses Yılbaşı Özel programına katılması teklif edilen oyuncunun, heyetler arasında ünlü müzisyenin bulunması nedeniyle reddettiği söylendi. Ancak daha sonra teklifi kabul etti.

Geçtiğimiz günlerde O Ses Yılbaşı Özel programı için provalara giderken görüntülenen güzel oyuncu, hakkındaki iddialarla ilgili ilk kez açıklama yaptı.

Turan, ünlü müzisyenin heyet olduğu için teklifi geri çevirdiği iddialarıyla ilgili olarak, “Programımda bir şeyler vardı, uyduramadık ama sonra uydurduk. Bu arada katıldık. yazdın.” dedi.

Aşk iddialarına da açıklık getiren oyuncu, muhabirlerin “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz” açıklamasına yanıt olarak “Böyle bir şey olmaz” dedi. Neden böyle haberler yapıyorsunuz?” diyerek haberi yalanladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu