Yaşam

Menderes’te Sinema Saati

Menderes’te Yaz Sinema Günleri başlıyor. Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, her hafta farklı mahallelerde yapılacak etkinliğe tüm vatandaşları davet etti.

Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında ilçede sinema etkinlikleri düzenlenecek. Yaz Sinema Günleri 44 mahalleyi kapsayacak şekilde düzenlenecek. Ücretsiz etkinlikler rengarenk manzaralara sahne olacak.

Yaz sonuna kadar sürecek

Her hafta 3 sinema farklı semtlerde seyirciyle buluşacak. Spiderman-No Way Home, 100 Numaralı Adam ve Ratatouille filmlerinde gösterilecek. Yaz döneminde 44 mahallenin tamamında film gösterimleri devam edecek.

Herkes davetli

Kültürel etkinliklerle vatandaşların yanında olmaya devam ettiklerini kaydeden Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, “İlçemizde kültürel etkinliklere önem veriyoruz. Yaz Sinema Günleri de ilçemizde kültürel etkinliklerimizin bir parçası. Her hafta farklı mahallelerde vatandaşlarımızı yaz sineması ile buluşturacağız.Sinema ziyafetine katılacak vatandaşlarımızı bu coşkuyu yaşamaya davet ediyor, iyi seyirler diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

payasajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu